OGame Online Strateji Oyunuİnternet artık çağımızın en fazla kullanılan duygu araçlarından benzer tanesi konumuna geldi. Bu önemli aracın dünyaya yayılması ile bir arada insanların ilgisini çekecek ve adamakıllı zaman geçirmelerini sağlayacak bir hayli desise da piyasalara sürüldü. İnternet üzerinden oynanabilen binlerce kumar var. Ancak bunlardan işaret fazla oyuncuya malik olanı online sayısı fazla olan oyunlardır. Online oyunlarda karşınızda tek insanla oynadığınız uğruna sizlere daha sıcak gelmekte okunuşu oyunun size verdiği dilsiz artmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunlar da sadece çok fazla alaka görmektedir. Bu oyunların başında da 2005 yılında ülkemize girizgâh yapan ve bu zamana derecesinde binlerce oyuncu toplayarak gelen OGame oyunudur.
OGame Hakkında umumi Bilgiler
Oyun savaş ve sevkülceyş üstüne kurulmuş sadece oyundur. İnternet üzerine bulunan ve binlerce düzenci sayısına ulaşan bu oyunun eş çok versiyonu da insanlara sunulmuştur. Oyuna ilk başladığınız ogame zamanlarda sizlerden oyunda terakki etmek okunuşu gelişme sahip olmak amacıyla hammadde üretmeniz istenecektir. İsterseniz kendi gezegeninizde hammadde üretmeye başlayabilir isterseniz de yağma yolu ile farklı gezegenlerden bu hammaddeleri gerçekleştirme edebilirsiniz. Üretilen ya da yağma edilen hammaddeler ile kendinize bilinmeyen binalar, filolar okunuşu henüz birçok bina da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu yapıları da mevsim içerisinde büyüterek online olan birleşik aktris ile yanında değişik gezegenlere savaş açabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Hızlı OGame Oyunu
OGame oyununda birçok kavram okunuşu sizleri beklemektedir. olağan oyunda yol almak okunuşu inkişaf süreci çok uzun sürerken oyunun bazı versiyonlarında bu süre oyuncuların daha sıkıntı benzer şekilde gelişmesi hakkında kısa tutulmuş ve oyunun tadını çıkarmaları kendince hızlandırılmıştır. Hızlı OGame oyunu olarak adlandırılan bu oyunlarda kısa zamanda kendi medeniyetinizi oluşturabilir ve savaşa başlayabilirsiniz. Asıl OGame oyununda insanlar birleşik süre sonra gelişme süreci çok güçlük olduğu yoluna sıkılmaktadır. Normale nazaran çok daha kolay olan süratli OGame oyunlarında ise insanlar ogame daha kolayca bir şekilde gelişmekte okunuşu kısaca sürede zat medeniyetlerini kurarak savaşa başlamaktadır. Oyunu kımıldamak ayrılmış herhangi ancak şarj yapmanıza da gerek yoktur yani aracısız olarak tarayıcınız üzerinden methal yapabilir ve zat medeniyetinizi oluşturmaya başlayarak farklı evrenlerle savaşmaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *